FLOTA reklamowA twojej firmy

Wybierz model, który skomponuje się z Twoją marką.

Samochody myszki komputerowe i kolekcjonerskie modele pamięci USB, które na długo pozostaną w pamięci, dłoni i na biurku Twojego klienta.

NADRUKI REKLAMOWE

Każdy model samochodu jesteśmy w stanie oznakować dla Twojej firmy, Nadruki wykonujemy na drzwiach, dachu, a w niektórych przypadkach także na masce pojazdu, logotypy nanoszone są tampodrukiem, sitodrukiem lub metodą cyfrową, zależnie od nakładów i stopnia skomplikowania logotypu. Możliwe jest także wykonanie samochodu zadrukowanego w całości, ale jest to proces czasochłonny i wymaga dodatkowych uzgodnień z licencjodawcą.  Powyższe zdjęcia pokazują jedynie podstawowe możliwości personalizacji, nie przedstawiają rzeczywistej skali produktów. Informacje o rozmiarach znajdziecie Państwo w sekcji dotyczącej poszczególnych produktów.

OPAKOWANIA FIRMOWE

Zadbamy o każdy detal Twojego upominku reklamowego. W miejsce standardowych opakowań "sklepowych" wykonamy i zapakujemy  Państwa produkt w eleganckie pudełka upominkowe, tworząc spójną komunikację marketingową Waszej firmy. Wykonujemy pudełka tekturowe z białego papieru zadrukowanego w pełnym kolorze CMYK, opcjonalnie także pokrywane folią matową. Pudełka z papieru ozdobnego barwionego w masie z tłoczonym lub nadrukowanym logo. Pudełko może posiadać okienko przez które widoczny jest samochód, lub całkowicie zamknięte pudełko, bez okienka

INSTRUKCJE OBSŁUGI

Pomożemy kompleksowo zrealizować cały przekaz, dostosowując do Państwa pomysłu nawet instrukcję obsługi. Nie musicie Państwo ograniczać się do standardowych treści, wydrukujemy wszystko co będzie zrozumiałe dla przyszłego użytkownika, oraz co będzie technicznie możliwe do wykonania.

projekt instrukcji  © FFW Communication sp. z o.o. sp. k.

 

Auto Moto Gadżet @ Kusha
02674 Warszawa, Marynarska 14

+48 22 4480522

biuro@automotogadzet.pl